منوی دسته بندی

News – Upcoming Gallery Block improvements – WordPress.org

[ad_1]

با تشکر از @جاویارس & @annezazu برای طراحی و کپی مشارکت.

یک بروزرسانی هیجان انگیز برای بلوک گالری به شما روش های بیشتری برای نشان دادن تصاویر در پست ها و صفحات خود می دهد. در حالی که این تغییر تا زمان راه اندازی وردپرس 5.9 در ماه دسامبر برای اکثر افراد در دسترس نخواهد بود ، ما می خواستیم برخی از موارد آینده را به اشتراک بگذاریم تا شما را از آینده هیجان زده کند.

سبک کردن تصاویر فردی

اکنون می توانید از همان ابزارهایی که برای بلوک های تصویر مجزا موجود است استفاده کنید هر یک تصویر در بلوک گالری! این انعطاف پذیری بیشتر به این معنی است که می توانید سفارشی سازی بیشتری را انجام دهید – از افزودن پیوندها به هر تصویر جداگانه ، برش درون خطی تا ویرایش در حال پرواز ، اعمال سبک های منحصر به فرد برای تصاویر جذاب تر از نظر بصری و اعمال مجموعه ای از فیلترهای دوتایی.

اضافه کردن سبک های سفارشی

برای افراد پیشرفته تر که دوست دارند کمی در سفارشی سازی خود عمیق تر شوند ، اکنون می توانید سبک های CSS سفارشی را برای هر تصویر اضافه کنید. این به دلیل توانایی اختصاص کلاس های CSS به هر تصویر است.

در دسترس تر و شهودی تر

با این تغییر ، مزایای بهبود ناوبری صفحه کلید و امکان افزودن متن alt درست در نوار کناری بلوک به وجود می آید. همچنین می توانید برای مرتب سازی مجدد تصاویر بکشید و رها کنید.

مراحل بعدی

این نسخه در ماه دسامبر با انتشار وردپرس 5.9 در دسترس خواهد بود. اگر از افزونه Gutenberg در هر یک از سایت های خود استفاده می کنید ، اکنون می توانید آن را بررسی کنید. در مورد بیشتر بخوانید پذیرنده اولیه شدن اگر می خواهید جلو بروید

اگر افزونه یا نویسنده موضوعی هستید که بر اساس قابلیت Gallery Block کار کرده اید ، حتماً این Dev Dev را با جزئیات مراحل لازم برای سازگاری بررسی کنید از آنجا که این یک تغییر فاحش است

ما از دیدن گالری های جدیدی که این گزینه ها باز می شوند و ایده هایی که برای ایجاد حتی بهتر گالری ها دارید ، بسیار هیجان زده هستیم.

[ad_2]

Source link

admin admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *