منوی دسته بندی

News – The Month in WordPress: May 2021 – WordPress.org

[ad_1]

واقعاً سرگرم کننده است که به چیزی بزرگتر از خودتان کمک کنید.

مت مولن وگکلمات در “عوام تصاویر”قسمت از پادکست مختصر WP فلسفه اصلی پروژه وردپرس را مثال بزنید ، به خصوص وقتی که به نسخه اصلی بعدی (نسخه 5.8) نزدیکتر هستیم. این پست شامل به روزرسانی های مهیج ماه مه است.


وردپرس 18 ساله می شود

وردپرس هجدهمین سالگرد را جشن گرفت از آن راه اندازی در تاریخ 27 مه 2021. تیم برای جشن 40+ نسخه و پشتیبانی وردپرس از 40٪ وب ، این تیم را جشن می گیرد 40 نقطه عطف را آزاد کرد برای جشن سالگرد نرم افزار اینجا به 18 بعدی و بعد از آن است!

CC Search به WordPress می پیوندد و به Openverse تغییر نام می یابد

Creative Commons Search رسماً به پروژه وردپرس پیوسته است. جستجوی مشترک خلاق (جستجوی CC) یک است CC0 موتور جستجوی تصویر با بیش از 500 میلیون تصویر دارای مجوز آشکار. محصول جستجو که به Openverse تغییر نام داده می شود ، در نهایت در URL زندگی می کند: https://wordpress.org/openverse. مشارکت کنندگان در CC Search کار خود را به عنوان بخشی از ادامه خواهند داد تیم اختصاصی جدید Make: https://make.wordpress.org/openverse. وارسی “عوام تصاویر”قسمت پادکست برای اطلاعات بیشتر.

وردپرس 5.7.2 منتشر شد

وردپرس نسخه 5.7.2، یک انتشار امنیتی با چرخه کوتاه ، در تاریخ 13 مه منتشر شد. آخرین نسخه را مستقیماً از داشبورد وردپرس خود دریافت کنید بارگیری آن را از WordPress.org.

آیا می خواهید به هسته وردپرس کمک کنید؟ بررسی کنید کتاب راهنمای اصلی. عضویت در وردپرس را فراموش نکنید #هسته کانال در وردپرس را شل کنید و دنبال کنید وبلاگ تیم هسته ای. تیم هسته ای چهارشنبه ها در چت های هفتگی میزبانی می کند 5 صبح و ساعت 8 عصر UTC

نسخه های 10.6 و 10.7 گوتنبرگ از دسترس خارج شده اند

گوتنبرگ نسخه 10.6 و نسخه 10.7 در این ماه راه اندازی شد. نسخه 10.6 امکانات فیلترهای آزمایشی Duotone (که با وردپرس 5.8 ارسال می شوند)، پیشنهادات الگوی مسدود کردن در متغیرهای جایگزین و پیشرفتهای موجود در بلوک جدول. نسخه 10.7 یک بلوک ناوبری پاسخگو ، ابزار طراحی بلوک و توانایی بارگذاری الگوهای بلوک از فهرست اضافه می کند.

آیا می خواهید در ساخت گوتنبرگ مشارکت کنید؟ دنبال کردن وبلاگ تیم هسته ای، کمک به گوتنبرگ در GitHub، و عضو شوید # هسته-ویراستار کانال در وردپرس را شل کنید. “آنچه در گوتنبرگ بعدی است”پست جزئیات بیشتر در مورد آخرین به روزرسانی ها را ارائه می دهد. اگر با افزونه Gutenberg آشنا نیستید ، در این پست بیشتر بدانید.

به روز رسانی کامل ویرایش سایت

از دست ندهید آخرین تماس با برنامه آزمایش ویرایش کامل سایت (FSE) در صفحات نمونه کارها ساختمان با استفاده از ویژگی ویرایش الگو با وردپرس 5.8! آخرین مهلت تا 9 ژوئن است. تیم خلاصه ای از این مقاله را منتشر کرده است Query Quest تماس آزمایشی FSE، که نتایج جالبی را به اشتراک می گذارد. پاسخ به دور دوم سوالات FSE همچنین بیرون هستند

شمارش معکوس برای WordCamp Europe 2021 آغاز می شود

شمارش معکوس برای یکی از مورد انتظارترین رویدادهای وردپرس ، WordCamp Europe 2021 (آنلاین)، شروع شده است! برنامه کامل این رویداد اکنون در دسترس است و تیم برنامه های هیجان انگیزی دارد! این رویداد را از دست ندهید: بلیط خود را دریافت کنید قبل از اینکه تمام شوند!


بیشتر خواندن

داستانی دارید که ما باید در پست بعدی “ماه در وردپرس” اضافه کنیم؟ لطفا ارسال آن با استفاده از این فرم.

[ad_2]

Source link

admin admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *