استان کرج

تبلیغات باعث می شود نام برند شما در ذهن مخاطب حک شود
اجرای تبلیغات سایت می‌تواند کسب و کار را در ذهن مخاطب ماندگار کند؛ در صورتی که تبلیغات اجرا شده، خدمات یا محصولات را به درستی معرفی کند.

به عنوان مثال، تبلیغات دیجی کالا باعث شده تا هر زمانی که به فکر خرید اینترنتی باشید، ذهن شما ناخودآگاه به سوی این برند برود. این وب سایت با تبلیغات آنلاینی که در سایت های مختلف انجام داده و همینطور بازاریابی هایی که توسط متخصصین آن انجام شده چنین ارتباطی را با مخاطبین ایجاد کرده است. اگرچه اکنون در راضی کردن مخاطبان خود موفق عمل نمی‌کند!

یا به عنوان مثال دیگر، برگر کینگ توانسته با اجرای تبلیغات مختلف برند خود را در ذهن مخاطبین حک کند. با اینکه رقیب اصلی آن مک دونالد به شمار می‌رود، توانسته در فعالیت تبلیغاتی خود موفق عمل کند.

تبلیغ جالبی که در تصویر زیر از قهوه مشاهده می‌کنید با چاشنی طنز می‌تواند به راحتی ذهن مخاطبین را به خود مخطوش کند. این کمپین می‌تواند نسبت به آگهی های معمولی که روزانه مشاهده می‌شوند نرخ تعامل بسیار بالاتری را ثبت کند. این کمپین توسط Diamond Coffee ایجاد شده که در فروش این شرکت تاثیر عمده ای خواهد گذاشت.

چرا باید تبلیغ کنیم؟ تاثیر تبلیغات خلاقانه در حک شدن برند در ذهن مخاطب

ممکن است هر کمپین تبلیغاتی منجر به خرید افراد نشود، اما مطمئن باشید اگر روند مدیریت شده ای را در پیش بگیرید شانس بالایی در جلب نظر مشتری خواهید داشت.

به عنوان مثال، شرکت میهن به قدری تبلیغات تاثیر گذاری طراحی و ایجاد کرده که هرگاه به فکر خرید بستنی که میفتیم، ناخودآگاه به محصولات مختلف میهن فکر می‌کنیم.

پیج های تبلغ دهنده استان کرج